Reklama ponad czasowa

Neony reklamowe mają już ponad 100 letnią tradycję. Obecnie przeżywają renesans i znowu stają się bardzo popularne, bo mogą być umieszczana nawet w trudno dostępnych miejscach na wysokich budynkach. Cechują się one bowiem dobrą wytrzymałością na warunki atmosferyczne, dzięki temu potrawą przez lata bezproblemowo spełniać swoją rolę. Daje im przewagę w konkurencji z technologią LED.

Neony kiedyś kojarzone były głównie z branżą rozrywkową. Obecnie stosowane są w zasadzie do każdego rodzaju działalności. Dzięki możliwości uzyskania nietypowych kształtów połączonych z wyrazistą kolorystyką, świetlną łatwo pozostają w pamięci klienta. Kojarzą się pozytywnie i są dobrze odbierane przez otoczenie.

Bardzo istotne w dzisiejszych czasach jest również to, że są energooszczędnym nośnikiem reklamowym, który nadaje się zarówno jako niewielkich rozmiarów szyld, jak i wielkoformatowy baner reklamowy. Ich dodatkowym atutem w porównaniu z LED jest prawie 3 krotnie większa intensywność świecenia przy zbliżonym poborze prądu.

Jak zamówić?

Wystarczy, że skorzystasz z formularza do darmowej wyceny , a uzyskasz dokładną cenę bez ukrytych kosztów. Po zatwierdzeniu przystępujemy do realizacji zamówienia.

W efekcie otrzymasz bezpiecznie spakowaną przesyłkę. Jej montaż na ścianie jest czynnością łatwą na podstawie instrukcji, którą dołączymy. Jeśli wolisz możesz skorzystać realizacji usługi razem z montażem wykonanym przez nas.

Zaczekaj... chcesz otrzymać darmową wycenę?

Zostaw nam swój numer telefonu, a oddzwonimy.